KONST / Litografier / Färglitografi 14362189
nr 1436 2189
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Signerad, numrerad 93/100, "take off". Färglitografi, bildmått: 41x61cm, yttermått inklusive ram: 64x81cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 december 2021
kl 19:10:47
4/12 19:39:24
150 kr
6/12 18:14:25
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd